NJORD® GO kaasaskantav elektriautode laadija

CTEK NJORD® GO on vastupidav, kerge ja kaasaskantav kõik-ühes elektrilaadija, mis on saadaval TYPE 2 pistikuga ja mille laadimisvõimsus on kuni 11 kW.

Kaasas on fikseeritud 1,5 m pikkune toitekaabel ja 5 m elektriautode laadimiskaabel, nii et paigaldust pole vaja – ühendage seade laadimiseks lihtsalt oma kodu- või tööstusliku CEE-pistikupesaga. Laadija kasutajaliides näitab selgelt laadimise olekut.

Miks NJORD® GO?


1. Tasuv TYPE 2, 16 A / 3-faasiline (11 kW) elektriauto laadija.


2. Paigaldamine pole vajalik – lihtsalt ühendage seade oma kodumajapidamise või tööstusliku CEE-pistikupessa.


3. Väike, kerge ja kaasaskantav seade kasutamiseks mitmes kohas.


4. Vastupidav, löögikindel korpus.


5. Integreeritud turvafunktsioonid teie kaitseks ja meelerahu tagamiseks.


6. Intuitiivne kasutajaliides koos laadimise oleku teabega.


7. CTEK rakendus annab teile võimaluse BLUETOOTH®-i ja Wi-Fi abil kontrollida laadimist ning selle ajastamist.


Kodus. Tööl. Puhkusel.

CTEK NJORD® GO kaasaskantaval elektriautode laadijal on kõik võimalused kaetud!

Kaasaskantav elektriauto laadimine

NJORD® GO on kaasaskantav 11 kW elektrilaadija, mis võimaldab teil kiiresti ja usaldusväärselt laadida elektrisõidukit kodus või liikvel olles. Maksimaalse kasutusmugavuse saate tänu BLUETOOTH ja WiFi juhtmeta tehnoloogiatele, mis võimaldavad kasutajal läbi CTEK rakenduse juhtida laadimisvoolu ja planeerida laadimise ajakavasid. Laadija on tugev ja kerge, nii et saate selle kaasa võtta kõikjale. Ühendage laadija lihtsalt mis tahes ühilduva CEE-pistikupesaga ja see teeb kõik ise – kiiresti ja ohutult.

Nii et kuhu iganes lähete, on NJORD ™ GO alati olemas, kui seda vajate.

Jõudlus

See kompaktne, kuid võimas seade on kuni kolm korda kiirem kui Schuko laadijad.

Ohutu

Vastab kõigile nõutavatele tehnilistele ohutusstandarditele. Sisseehitatud RCD ja alalisvoolu lekke detektor. Tööstuslikud pistikud ja laadimiskaablid. NJORD® GO-l on tipptasemel loomuliku konvektsiooniga jahutustehnoloogia, nii et saate laadida suure võimsusega isegi siis, kui ümbritsev temperatuur on kõrge.

Lihtsus

Täisautomaatne kaasaskantav elektriauto laadija, see on nutikas ja hõlpsasti kasutatav.

Läbi rakenduse juhtimine

Tasuta allalaaditav CTEK rakendus annab teile täieliku kontrolli laadimise ja laadimise ajastamise üle otse oma Android- või IOS-mobiiltelefonilt BLUETOOTH® ja Wi-Fi kaudu.

NJORD® GO on kompaktne ja kerge, kuid uskumatult sitke ja vastupidav. See on varustatud paljude ohutusfunktsioonidega, nagu sisseehitatud kaitse, maanduskatkestite kaitselüliti ja alalisvoolu lekke detektor, mis muudab selle ohutuks ja usaldusväärseks. CTEK rakendus avab toote täiendava funktsionaalsuse ja kasutab püsivamaks paigaldamiseks NJORD® GO seinakinnitust.

CTEK rakenduse abil saate avada NJORD® GO lisavõimalused


1. Tasuta allalaaditav CTEK rakendus annab teile laadimise juhtimise võimaluse  BLUETOOTH® ja WiFi kaudu.


2. Tasuta uuendused.


3. Laadimine ja ajastamine.


4. Koormuse tasakaalustamiseks suure koduse elektritarbimise ajal saate kergelt vähedada või suurendada laadimisvõimsust.


5. Automaatne laadimise alustamine, peatamine ja lõpetamine kaugjuhtimisega.


6. Laadimisajaloo jälgimise võimalus.


NJORD® GO seinakinnitus (müügil eraldi)


1. Tagab teie NJORD® GO-le turvalise ja lukustatava paigalduse, mis hõlbustab juurdepääsu elektriauto laadijale ja korralikku kaablihoidlat.


2. Vastupidav metallkonstruktsioon.


3. Sisseehitatud käepidemega, lihtne eemaldada ja kanda.


4. Lukustatav padrunlukuga.


Sisseehitatud turvaelemendid


1. Laadige oma elektriautot ohutult kaasaskantava NJORD® GO laadijaga. Teie ja sõiduki kaitsmiseks on mitmeid sisseehitatud turvaelemente.

 


2. Automaatne lähtestamine RCD.

 


3. Sisseehitatud turvafunktsioon: kaabel on laadimise ajal lukus (ja seda ei saa lahti ühendada).

 


4. Sisseehitatud turvafunktsioon: liiga kõrge või madala temperatuuri korral lülitab seade end välja.

 


5. Käivitamisel tehtud enesekontroll, mis kontrollib RCD, temperatuurikaitse ja energiamõõturi funktsioone enne, kui autol lastakse laadida.

 


6. Laadija ja sõiduki sisemine kaitse.

 


7. Auto dioodide tuvastamine, et vältida vigase auto laadimist.

 


CEE ühenduvus

NJORD® GO-l on ohutu, usaldusväärne ja vastupidav Kesk- ja Ida-Euroopa ühendus kolmefaasilise toiteallikaga – see võimaldab elektriauto laadimist 3 korda kiiremini kui tavaline schucko ühendus.

Elektriautode maastikul muutuvate vajaduste rahuldamine

Elektriautode kasvav arv maanteel ei ole ainult suurendanud nõudlust elektrilaengute laadimislahenduste järele, vaid on rõhutanud ka pakutavate toodete ja lahenduste suurema paindlikkuse vajadust.

Kohandame ja arendame oma pakkumist pidevalt, et reageerida klientide muutuvatele vajadustele ja meie NJORD® GO pole erand. See on piisavalt väike, et see elektriautosse kaasa võtta või muidugi võite seinakinnitust kasutada ka püsivamaks paigalduseks! Mitmete funktsioonide ja sisseehitatud turvaelementidega ning rakenduse juhtimise lisakasuga pakutuna on see tõeliselt kulutõhus ja paindlik elektriseadmete laadimise lahendus.

Kasutusjuhend